Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Hadi Beğeniver Gari
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları


Galaxy S4 Mini Türkçe Kullanma Kılavuzu

Galaxy S4 Mini PDF Türkçe Kullanma Kılavuzu indir
Samsung Galaxy S4 Mini Kullanma Dökümanı bütün özelliklerinin ne formatta kullanılacağını anlatan işte bu PDF katalog Samsung'un orjinal kitabıdır. Galaxy S4 Mini almadan veya aldıktan daha sonra hangi özellikleri oldukça faydalı, okuyup öğrenebileceğiniz yararlı 1 kitaptır. Android telefonunuzda yahut bilgisayarda bir çok kez elinizin altında bulunması gereken 1 faydalı kitap gibi değerlendiriyoruz. Söz konusu yararlı katalog S4 Mini kullanıcıları adına yapılmış olup içinde her türlü bilgi mevcuttur. PDF şeklindeki Galaxy S4 Mini kullanma kılavuzu kullananlar aynı zamanda aynı zamanda almayı düşünenler adına arşivinde bulunması gereken 1 kitaptır.

İşte Bu cihaz, Samsung'un yüksek standartlarını ve ayrıca teknik uzmanlığını vasıtasıyla çok yüksek nitelikte mobil iletişim aynı zamanda aynı zamanda eğlence sunar. Bu kullanım kılavuzu özelikle telefonun işlevlerini ve de de özelliklerini ayrıntılamak için dizayn edilmiş.


DOSYALAR


Galaxy S4 Mini Türkçe Kullanma Kılavuzu TIKLA indir
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 14439
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*
Kodu Güncelle