Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Hadi Beğeniver Gari
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları


Galaxy Note 3 Türkçe Kullanma Kılavuzu

Samsung Galaxy Note 3 PDF Türkçe Kullanma Kılavuzu indir
Samsung Galaxy Note 3 Kullanma Kılavuzu tüm özelliklerinin ne şekilde kullanılacağını anlatan bu PDF katalog Samsung'un orjinal kitabıdır. Galaxy Note 3 almadan veya aldıktan daha sonra hangi özellikleri ne faydalı, okuyup öğrenebileceğiniz faydalı 1 dökümandır. Android telefonunuzda yahut bilgisayarınızda sürekli elinizin altında bulunması gereken 1 faydalı döküman şeklinde değerlendiriyoruz. Söz konusu faydalı katalog Note 3 kullanıcıları için yapılmış olup içerisinde her türlü bilgi mevcuttur. 175 sayfadan oluşan bu pdf biçimindeki Galaxy Not3 kullanma kılavuzu kullananlar ve ayrıca almayı düşünenler adına arşivinde bulunması gereken bir kitapdır.

Bu cihaz, Samsung'un yüksek standartlarını ve ayrıca teknik uzmanlığını kullanarak yüksek nitelikte mobil iletişim ve ayrıca eğlence sunar. Bu kullanım kılavuzu özelikle telefonun işlevlerini ve de özelliklerini ayrıntılamak için dizayn edilmiş.


DOSYALAR


Galaxy Note 3 Türkçe Kullanma Kılavuzu TIKLA indir
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 12305
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*
Kodu Güncelle