Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Hadi Beğeniver Gari
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları


Gereken Android Sürümü: 2.3 ve üzeri
Android Kim Arıyor? Uygulaması

Android telefonlar için Bilinmeyen Numara Görme Yazılımı
Telefonunuzdan sizi arayan şirketlerden şikayetçiyseniz ve ayrıca sizleri arayan şirketin telefonunu önceden bilerek dilerseniz açmamak için Kim Arıyor? Android uygulamasını kullanabilir ve rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz.

Uygulama rehberinizde bulunmayan Türk firmalarının kimliklerini tespit edebiliyor aynı zamanda telefonunuz çaldığı anda internetteki veritabanını vasıtasıyla hangi firma tarafından arandığınızı gösteriyor. Bir yandan da arama engelleme fonksiyonu sayesinde istemediğiniz firmaların size ulaşmasını tamamen engelleyebilirsiniz.

Yurtiçi kurumların, yanında yurt dışından şirket ve de kişiler tarafından arandığınızda, fakat veritabanında vardır ise kim tarafından arandığınızı kolaylıkla görebiliyorsunuz. Facebook ile bağlantı da gerçekleştirebilen program dostlarınızla bile iletişimde kalmanıza vesile oluyor.
Android Kim Arıyor? UygulamasıAndroid Kim Arıyor? UygulamasıAndroid Kim Arıyor? UygulamasıDOSYALAR


Boyut: 6,88 Mb
Kim-Ariyor.apk
Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 31687
  • Mevcut Sürüm: 4.0.22 Tarih: 24 Kasım 2014
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*
Kodu Güncelle