Sponsorlu Bağlantı
Android Apk Bölümü
Hadi Beğeniver Gari
Zil Sesleri
Android Oyunlar
Android Temalar
Android Bilgi Bankası
Android Sistem Araçları
Telefon Destek
Android Modifikasyon Araçları


Koşan Çöp Adam Android Oyun indir

Koşan Çöp Adam Android Oyun indir

Bu gün inceleyeceğimiz oyun Google Play çok iyiler kategorisinden Stick Run Mobile Free. Macera oyunu olarak nitelendirebileceğimiz bu oyun gerçek şu ki uzun zamandır Facebook yardımıyla oyunseverler ile beraber. Hatta oyunun açıklamasına bakılacak olursa Facebook’ta 6 milyon kişinin sık kullanılanlar listesinde. Aksiyon oyunlarını bilgisayardan oynayan kişiler için genelde grafik ve oyunun derinliği önemlidir. Fakat akıllı cihazlar için söz konusu şeyi söylemek pek muhtemel değildir. Açıkcası çok başarılı grafiklere sahip aksiyon oyunları inceledik fakat bunun gibi grafikten ziyade oyunun oynanış kolaylığı veya eğlendiriciliği yüksek oyunların grafiklerle boğulmuş oyunlardan çok daha iyi olacağını söyleyebiliriz.

Stick Run oyununda Türkçe içinde çöp adam diye tabir ettiğimiz bir karakteri düz yol boyunca önümüze çıkan engellerden kurtarmaya ve bölümü bitirmeye çalışıyoruz. Fakat yapımcılar çöp adamla yetinmeyip pek pek çok seçenek ile karakterimizi modifiye etme seçeneği sunmuş. Göz, saç, baş, ayak, ağız ve el tarzda şeyleri değiştirebiliyoruz. Bu durumun yanı sıra çöp adamımızın rengini(çevreleyen renk) değiştirebiliyoruz. Oyunda kullanabildiğimiz birkaç adet de bonusumuz var.
Unutmayalım ki 3.9 puanın alınmasındaki bazı neden oyunun telefonlara olan uyumsuzluğu. Uyumlu cihazlarda gayet zevkle oynanabilir.
Koşan Çöp Adam Android Oyun indirKoşan Çöp Adam Android Oyun indir


DOSYALAR


Geri
  • Yorumlar: 0
  • Görüntülenme: 11141
Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.


Yorum Ekle

İsim:*
E-Mail:*
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Güvenlik Kodu:*
Kodu Güncelle