Kayıt ol    Kayıp şifre
Sitemizden Android Telefonlarınıza apk indir, apk oyun indir, android apk indir, ücretsiz android oyun indir, bedava android oyun indirebilirsiniz.
  
» » Koşan Çöp Adam Android Oyun indir
Koşan Çöp Adam Android Oyun indir
Koşan Çöp Adam Android Oyun indir

Koşan Çöp Adam Android Oyun indir

Bu gün inceleyeceğimiz oyun Google Play çok iyiler kategorisinden Stick Run Mobile Free. Macera oyunu olarak nitelendirebileceğimiz bu oyun gerçek şu ki uzun zamandır Facebook yardımıyla oyunseverler ile beraber. Hatta oyunun açıklamasına bakılacak olursa Facebook’ta 6 milyon kişinin sık kullanılanlar listesinde. Aksiyon oyunlarını bilgisayardan oynayan kişiler için genelde grafik ve oyunun derinliği önemlidir. Fakat akıllı cihazlar için söz konusu şeyi söylemek pek muhtemel değildir. Açıkcası çok başarılı grafiklere sahip aksiyon oyunları inceledik fakat bunun gibi grafikten ziyade oyunun oynanış kolaylığı veya eğlendiriciliği yüksek oyunların grafiklerle boğulmuş oyunlardan çok daha iyi olacağını söyleyebiliriz.

Stick Run oyununda Türkçe içinde çöp adam diye tabir ettiğimiz bir karakteri düz yol boyunca önümüze çıkan engellerden kurtarmaya ve bölümü bitirmeye çalışıyoruz. Fakat yapımcılar çöp adamla yetinmeyip pek pek çok seçenek ile karakterimizi modifiye etme seçeneği sunmuş. Göz, saç, baş, ayak, ağız ve el tarzda şeyleri değiştirebiliyoruz. Bu durumun yanı sıra çöp adamımızın rengini(çevreleyen renk) değiştirebiliyoruz. Oyunda kullanabildiğimiz birkaç adet de bonusumuz var.
Unutmayalım ki 3.9 puanın alınmasındaki bazı neden oyunun telefonlara olan uyumsuzluğu. Uyumlu cihazlarda gayet zevkle oynanabilir.

Koşan Çöp Adam Android Oyun indirKoşan Çöp Adam Android Oyun indir


Gereken Android sürümü
1.5 ve üzeriDOSYALAR


Stick-Run-Mobile-Free-1.1.8.apk [35,48 Mb] (İndirme: 1244)Reyting:

Kategori: Aksiyon Oyunları
Gösterim: 5308
Ekleyen By_Mustafa 19-11-2013, 23:06
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.
Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seçimi | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu girin: